کفپوش کافی شاپ


موجودی : موجود در انبار
قیمت : تماس بگیرید
سایز :
واحد فروش :

در کفپوش مناسب کافی شاپ زیبایی، دوام، مقاومت در برابر لغزیدگی، و سهولت در تمیز کردن آن یکی از دغدغه هایی است که مدیر هر کافی شاپی رویای آن را در سر دارد.

کفپوش اپوکسی تزئینی و مقاوم شرکت مهندسی کفپوش صنعت اریا نیاز به هیچ مراقبت ویژه پس از نصب ندارد، همه آنچه شما جهت نگه داری آن نیاز دارید یک جارو، چوب گردگیری پاک کردن و یک سطل است. این زیبایی و دل انگیزی سیستم کفپوش تجاری تفریحی با استحکام صنعتی در گستره ای از رنگ ها و ترکیب ها در دسترس می باشد.

شما می توانید طرح های ویژه پوشش بتن، اشکال و بافت را به کار برده تا الگوهای ترافیکی، ترسیم بخش ها را نمایان و یا حتی آرم کافی شاپ خود را در زیر پوشش اپوکسی روشنی که به سهولت تمیز می گردد رائه دهید..

نقد و بررسی مشتریان

 1. اولیور کوئین
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز
  27 اردیبهشت 1398
 2. تونی استارک
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته،
  12 اردیبهشت 1398
 3. استیو راجرز
  2 اردیبهشت 1398

یک نقد و بررسی بنویسید