کفپوش اپوکسی سردخانه صنعتی


موجودی : موجود در انبار
قیمت : تماس بگیرید
سایز :
واحد فروش :

کفپوش صنعت اپوکسی مفتخر به تامین و اجرای بسیار از شرکت ها و سالن های سردخانه و یا محل های مشابه میباشد.

ویژگی های کفپوش های صنعتی یا اپوکسی برای سردخانه های صنعتی :

کفپوش سردخانه های صنعتی یکی از تخصصی ترین کفپوش ها در صنایع میباشد با توجه به ظرفیت بالای تولید در صنایع غذایی و آشامیدنی زمانی که به کفپوش مخصوص سردخانه های صنعتی می رسیم با دسته ای از چالش های منحصر به فرد خود مواجه خواهیم شد. در محیطی با رطوبت دائمی، نوسان دمای بسیار زیاد و فشار بالا، کفپوش صنایع غذایی و آشامیدنی مجبور به پایداری و مقاومت در برابر عقوبت و آسیب های جدی میباشد.

روغن غلات وسبزیجات، خون و چربی حیوانات، محصولات لبنی و شکر همگی حاوی اسید هایی میباشند که میتواند باعث آسیب پذیری و خوردگی کفپوش گردد اعمال دیگری کفپوش را در معرض نمکها و ترکیبات قلیایی با غلظت بالا قرار می دهند، همچنین برخی مواد غذایی تولیدی، شوینده های قوی شیمیایی و مواد ضدعفونی کننده حاوی حلالهای صنعتی میباشد.

کفپوش صنایع غذایی و آشامیدنی همچنین تحت تاثیر آسیب های فیزیکی ناشی از بارگیری سنگین، گاریهای چرخ دار استیل و دیگر گاریهای سنگین که روی زمین کشیده می شوند، لیفتراک ها، بار بردار ها و … میباشد. نهایتا این کفپوش ها باید قابلیت محافظت حد اکثری از سطوح در شرایط مختلف محیط را دارا باشند.

نقد و بررسی مشتریان

 1. اولیور کوئین
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز
  27 اردیبهشت 1398
 2. تونی استارک
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته،
  12 اردیبهشت 1398
 3. استیو راجرز
  2 اردیبهشت 1398

یک نقد و بررسی بنویسید