کفپوش اپوکسی تزئینی


موجودی : موجود در انبار
قیمت : تماس بگیرید
سایز :
واحد فروش :

انتظار ما از سیستم های کفپوش تزئینی به نیاز شما از فضا و ترکیب رنگ بستگی دارد. این زیبایی محیط اطراف شماست که به شما  قدرت میدهد.

شما میتوانید با انتخاب رنگهای نوآورانه وبا صرف هزینه های کمتر نصب به پوشش های سنتی، به زیبایی و مقاومت بالاتری برای کف منزل  ویا اداره خود برسید.

زیبایی های کفپوش اپوکسی

چه کسی می گوید کارایی بالا نمی تواند زیبا هم باشد؟! سیستم های کفپوش اپوکسی تزئینی ثابت کرده اند که زیبایی میتواند با طول عمر بالا همراه باشد. بسته به بتن ساختار کف محل، شما میتوانید تا 4/1 اینچ  ضخامت لایه های اپوکسی خود را افزایش دهید که موجب افزایش مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر فشارهم میشود.
مزایایی استفاده از سیستم های اپوکسی تزئینی
از سیستم های پوشش کف اپوکسی و کفپوش های تزئینی به شما مزایای عملی و زیبایی از جمله موارد زیر را میدهد:
1-    افزایش مقاومت در برابر سایش وفرسوده شدن.
2-    ایده آل برای استفاده در مکان هایی که تردد زیاد است و یا اجسام سنگین را در آنجا قرار میدهید.
3-    اجرا و پخت سریع.
4-    بهداشت و تمیز کنندگی بالا و راحت.
5-    حفاضت ضد میکروبی.
6-    مقاوم در بربر لغزش که البته هیچ تاثیری بروی زیبایی نمیگذارد.
7-    قابل شست و شو با وسیله های صنعتی و دستگاههای بخار.
8-    میتواند آرم سازمانی خود را برروی آن حک کنید.
9-    تنوع بسیار بالا در انتخاب طرح و رنگ.

تنها نگرانی این کار برای کار فرما این میتواند باشد که نصاب نتواند طرح انتخابی را به خوبی اجرا کند و این موضوع میتواند به طور کلی زیبایی کار را از بین ببرد.پس بهرین کار برای جلوگیری از این اتفاق این است که شما از شرکت و یا یک استاد کار مسلط به کار، یا به طور کلی باتجربه استفاده کنید تا از اتلاف وقت و هزینه خود جلوگیری کنید و همچنین نتیجه نهایی باب میل شما باشد.

نقد و بررسی مشتریان

 1. اولیور کوئین
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز
  27 اردیبهشت 1398
 2. تونی استارک
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته،
  12 اردیبهشت 1398
 3. استیو راجرز
  2 اردیبهشت 1398

یک نقد و بررسی بنویسید