اجرای گروت اپوکسی ، گروت اپوکسی


موجودی : موجود در انبار
قیمت : تماس بگیرید
سایز :
واحد فروش :

گروت اپوکسی - (فاب گروت اپوکسی) محصولی دو جزئی بوده که به نسبت 2به 1 به خوبی مخلوط شده و پس از اختلاط ملات هموژنی در رنگ های مختلف با ضخامت نازک را می توان با آن پوشش داد و گروت اپوکسی - (فاب گروت اپوکسی) دارای مقاومت مکانیکی ( فشاری و کششی ) بسیار بالا می باشد.

موارد کاربرد گروت اپوکسی - (فاب گروت اپوکسی):

    استفاده گروت اپوکسی (فاب گروت اپوکسی) در فونداسیون توربین های بادی.
    استفاده گروت اپوکسی (فاب گروت اپوکسی) در فونداسیون ماشین آلات.
    مناسب جهت بارهای دینامیکی و جایگذاری انکربولت و Sleeves .
    ریل جرثقیل .
    کف سازی انبارها.

 دستور العمل مصرف گروت اپوکسی - (فاب گروت اپوکسی):
در هنگام استفاده از گروت اپوکسی - (فاب گروت اپوکسی) کل سطح مورد اجرا گروت اپوکسی - (فاب گروت اپوکسی) می بایست عاری از روغن، گرد وخاک و دانه های سست باشد و گروت اپوکسی - (فاب گروت اپوکسی) بر روی سطح خشک اجرا گردد.این محصول در دو جزء A و B ارائه می گردد که به نسبت دو جزء A به یک جزء B می بایست به مدت لازم توسط دریل همزن مخلوط گردیده تا که گروت اپوکسی - Fabgrout Epoxy (فاب گروت اپوکسی) مخلوط یکنواخت و هموژن یک رنگ ایجاد گردد.
بسته بندی گروت اپوکسی - (فاب گروت اپوکسی):
گروت اپوکسی - Fabgrout Epoxy (فاب گروت اپوکسی) در بسته بندی سطل به صورت 4kg ،10kg ،25kg و کیسه های ضد نفوذ دو جز A و B قابل تحویل است.

نقد و بررسی مشتریان

 1. اولیور کوئین
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز
  27 اردیبهشت 1398
 2. تونی استارک
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته،
  12 اردیبهشت 1398
 3. استیو راجرز
  2 اردیبهشت 1398

یک نقد و بررسی بنویسید